Zaznacz stronę

O mnie

Od 6 lat pomagam swoim podopiecznym w osiągnięciu formy lub po prostu lepszego samopoczucia. Interesuje się na wszystkie możliwe sposoby naszym zdrowiem oraz dokładniej tym co mówi do nas nasz organizm. Jestem dyplomowanym dietetykiem, mimo tego uczę się i rozwijam cały czas dla moich podopiecznych. Napisałam książkę “Odkrycie XXI wieku – dieta ketegoniczna w pigułce”  oraz kilka ebooków, które można zakupić w moim sklepie. Wyznaje jedną ponadczasową zasadę “Wszystko z umiarem”. Chcesz być zdrowy? Zacznij od zmiany sposobu żywienia,  ja Ci w tym pomogę! smile

dietetyk online

Czym się zajmuje

Współpracuje online z osobami, które widzą potrzebę zmian żywieniowych w swoim życiu. Pomagam realizować ich cele takie jak m.in. powrót do formy, odchudzanie czy dieta dla mam. Dopasowuje diety nie tylko na podstawie płci, wagi oraz preferencji żywieniowych. Dodatkowo dostosowuje także dietę do niektórych schorzeń, tj Hashimoto, Insulinooporność czy cukrzyca. Żeby osiągnąć długotrwałe efekty wspieram na każdym kroku moich podopiecznych. Nie czaruje, a uświadamiam, że bycie zdrowym, to wybór dobrze ułożonej diety, która wymaga pracy i ewolucji.

Co oferuję?

Różnorodne przepisy

Dieta – monotonia i nuda? O nie!
Chcesz więcej? Skorzystaj z diety!

Porady i wskazówki

Uzyskasz praktyczne wskazówki i triki, które ułatwią Ci przyswojenie nowych nawyków.

Stały kontakt i pomoc

„Wyślij dietę” i koniec? Nie tym razem.
Przekonaj się sam.

Certyfikaty

Prywatnie

Jestem częściowo domatorką jak i osobą, która uwielbia podróże, szczególnie tam gdzie jest ciepło i słonecznie! Dzięki wyjazdom nie tylko mam okazję odpocząć, ale też smakuje lokalnych kuchni oraz poznaje regionalne sposoby na zdrowie. Kocham swoją rodzinę i wiem jak ważne jest zdrowie naszych bliskich. Cały czas się rozwijam i uczę nowych rzeczy, które dają mi pewność, że to co robię dla innych jest dobre. 

Mój Instagram

Warto obserwować! Wrzucam tam różne ciekawe rzeczy. Zdjęcia, informacje. Koniecznie zajrzyj!

Napisz do mnie

Potrzebujesz porady, pomocy? Chcesz nawiązać współpracę? Napisz do mnie! Zapraszam serdecznie!