Zaznacz stronę

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda współpraca z dietetykiem online?
Dieta online to nie tylko wysłanie diety, to stały kontakt w wygodnej formie poprzez czat, maila czy telefon. Dieta wraz z listą zakupów, którą otrzymujesz w ciągu 72 h jest spersonalizowania, dopasowana indywidualnie do Twojego zdrowia i preferencji kulinarnych. Po wybraniu pakietu oraz wypełnieniu ankiety zdrowotnej otrzymujesz także GRATIS 2 ebooki ze zdrowymi przepisami! Aby zadbać o swoje zdrowie potrzebujesz konkretnych wskazówek i porad, które możesz mieć przy sobie i korzystać z nich od pierwszego dnia porady – która jest DARMOWA! Zapraszam do kontaktu!
Jak wygląda dieta, którą otrzymam?
Dieta w zależności od pakietu składa się z jadłospisu od 21 do 35 pomysłów na dania tygodniowo (w zależności od ilości posiłków dziennie). Dodatkowo również aby nie tracić czasu oraz energii otrzymujesz także listę zakupów w wygodnej formie elektronicznej, którą zawsze będziesz mieć przy sobie. Pozwoli to także uniknąć nie potrzebnych i nieplanowanych wydatków. Jeśli współpraca będzie dłuższa niż tydzień wysyłam listę zakupów regularnie w wybranym dniu przez Pacjenta – najczęściej to jeden dzień przez planowanymi zakupami 😊
Czy dieta online, przez internet jest skuteczna?
Ponad 98% moich Klientów jest zadowolonych z otrzymanej diety. Jestem dyplomowanym dietetykiem, więc wiem jak ważne jest podejście indywidualne do Klienta. Nie robię kopiuj-wklej jak to się zdarza u innych, nie wkładam wszystkich do jednego worka, a dbam aby Pacjent czuł się wyjątkowo bo w końcu chodzi o zdrowie, które jest tylko jedno. Jesteś w dobrych rękach , co tydzień także razem analizuje efekty i wyniki, więc na bieżąco kontrolujemy skuteczność.
Czy dużo czasu musze poświęcić na przygotowanie posiłków?
Jeśli do tej pory samodzielnie przygotowywałaś/eś posiłki w domu nie zajmie Ci to więcej, a jedynie może zająć mniej czasu (przepisy, listę zakupów będziesz miał/a gotową). Przygotowuje proste i smaczne dania, które również na dalszym etapie możesz samodzielnie modyfikować i korzystać z moich wskazówek przy doborze produktów.
Gdzie mogę wysłać zapytanie?
W razie pytań zawsze możesz napisać do mnie na: Facebooku: https://www.facebook.com/dietmania.love Instagramie: https://www.instagram.com/dietmania_/ Maila: kontakt@dietmania.pl Zapraszam serdecznie!
Gdzie mam znaleźć ankietę zdrowotną?
Do ankiety zdrowotnej zostaniesz przekierowany po wybraniu i opłaceniu pakietu tutaj: https://dietmania.pl/diety/
Jak kupić pakiet tygodniowy lub miesięczny?
Wszystkie informacje możesz znaleźć tutaj: https://dietmania.pl/diety/
Na co dieta jest skuteczna?
Moja dieta pomaga nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także jeśli zmagasz się z chorobami i dolegliwości zdrowotnymi tj. choroby tarczycy: niedoczynność czy nadczynność tarczycy, Hashimoto, cukrzyca, insulinooporność, zespół jelita drażliwego (IBS), wzdęcia, zaparcia. Jeśli zmagasz się z inną dolegliwością – napisz. Odpisze najszybciej jak będę mogła i postaram się pomóc! Dodatkowo w diecie nie ma produktów, których nie lubisz! Jeśli zaś jesteś wegetarianinem lub weganinem również przygotuję specjalnie dla Ciebie odpowiedni jadłospis. Zapraszam!